KLima

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • markopol
    Classic
    • 2009
    • 25

    KLima

    jak w temacie, już pisałem o moim problemie, który jakby się wydawało bardzo prosty do rozwiązania, a tu okazuje się ze jest inaczej, po krotce przypomnę

    problem polega na tym,ze jak chcę zrobić adaptacje przepustnicy (błędy wykasowane) VAG 311.2 to w ciągu binarnym podczas trwania adaptacji na chwile pokazuje mi się w szóstym rzędzie jedynka po czym znika a ona oznacza ,,przepustnica jest otwarta,,
    (link poniżej)

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    kolejna sprawa, nic się nie zmieniło tak jak poniżej w rozpisce

    już wymieniłem na nową przepustnice firmy Vika, ale powyższe problemy dalej występują (nierówna praca silnika falowanie, szarpania, większe zużycie paliwa) ma ktoś jakaś koncepcje na ten temat? proszę o Wasze wypowiedzi i podpowiedzi,
    bo jak nie przepustnica ? to co?
  • damianeq87
    Classic
    • 2008
    • 6

    #2
    KLima

    Chciałbym założyć klimatyzację do Mojej skody ale nie w ASO bo tam mają kosmiczne ceny...szukam jakiś firm które się tym zajmą? Znacie jakieś ? Interesują mnie miejscowości takie jak Toruń, Włocłąwek i okolice

    Komentarz

    • alfee
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 2583

      #3
      Zapytam mojego mechaniora. Może będzie kogoś znał. I przybliżoną cenę może poda. A jak to by miała być? Automatyczna, czy ręczna?
      Alfee
      Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
      Kawasaki ER5 :-)

      Komentarz

      • splawik
        L&K
        S_OCP Member
        • 2006
        • 1292

        #4
        damianeq87, Poszukaj na forum, był taki temat poruszany i ktos dawał namiary na firme która montuje.
        A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
        AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
        O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
        -------------------------------------------------
        Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

        Komentarz

        • damianeq87
          Classic
          • 2008
          • 6

          #5
          wole automatyczna...ale obchodza mnie ceny za obie...wtedy zdecyduje

          Komentarz

          Pracuję...